Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Erősebb fájdalomcsillapító...

Erősebb fájdalomcsillapító megzavarhatja a vérnyomást vagy esetleg a pulzust?

Figyelt kérdés

Előfordulhat, hogy miután abbahagyja az ember vagy alacsony, vagy magas lesz a pulzusa ill. a vérnyomása?

Elképzelhető, hogy magas mondjuk a pulzus,de az ember észre sem veszi, csak a szervezete. Tehát, hogy nem érzi, hogy hevesebben verne a szíve, de mégis magas, és valamilyen úton kihat a szervezetére?


2010. márc. 1. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:

igen, előfordul.

Sokan nem értették miért vény köteles az algo-pyrin, azért lett vény köteles mert leviszi a vérnyomást, megemeli a pulzust , a vér "besűrűsödik" tőle. De ha rendszeresen szedsz fájdalomcsillapítót akkor az a jelenség normális miután abba hagytad amit írtál.

Általában nem veszi észre az ember , hogy magas, a vérnyomása, pulzusa, esetleg 220 felett, de ha alacsony azt már hamarabb észre lehet venni (szédülés , hányinger stb...)

2010. márc. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát nekem úgy tűnik, hogy miután abbahagytam, felszaladt. Jöttek különböző tünetek, nem tudtam miért, aztán amikor mondta a doki (akinek nem akartam elhinni, hogy "csak" ennyi a gond), hogy valószínűleg lentartotta, amikor abbahagytam, meg felment. És mondta, hogy azért mert én nem érzem mindig, hogy magas a pulzusom, az attól még lehet az, és okozhat tüneteket!

Ha még volt valakinek hasonló, leírhatná!

2010. márc. 1. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!