Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi bajom lehet, hasmenés?

Mi bajom lehet, hasmenés?

Figyelt kérdés

40-es férfi vagyok,tanácsotokat szeretném kérni.

Meg nem volt soha komolyabb egészsegügyi problémám,emiatt orvoshoz ritkán is járok.Két hete,változó rendszerességgel hasmenéssel küzködök,nem először van részem ilyesmibe de pár nap után mindig kigyógyultam.Most is abban reménykedtem pár napig tart aztán minden ok.De nem úgy alakulnak a dolgok.Pár napig rendben a székletem,utána már megint hasmenés,nem tudom egyszerűen mit történik,szerintetek érzékeny,allergiás lettem valamilyen termékre vagy mi lehet az oka?Tehát ahogy írtam,pár napig ok utána megint hasmenés.Válaszaitok előre köszönöm.


2015. jún. 22. 22:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Rengeteg oka lehet, ki kell vizsgáltatni, menj el a háziorvoshoz és ő elküld kivizsgálásokra.


[link]

2015. jún. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!