Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehetséges hogy aranyerem...

Lehetséges hogy aranyerem lett a hasmenéstől 16 évesen?

Figyelt kérdés
Tegnap este lett egy enyhe hasmenésem, az éjszaka már nem mentek olyan jó a dolgok, szúrt az erölködésnél, reggelre már menni és ülni is alig tudtam. soha nem volt még ilyen velem, lehet hogy aranyér? ez mostantól fogva végig ilyen marad? Már wc-re is alig merek menni.. :S Mit csináljak?

2013. jan. 31. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Orvos!
2013. jan. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem lehet hogy idővel elmúlik? otthon nem vennének komolyan ha ezt elmondanám.
2013. jan. 31. 12:19
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez a hasmenés az epe ürűlése is,lehetett.Pontosan az a tünete,mint egy hasmenésnek .Többször kell menni,később csak erőlködés ,és alig valami.Az epe nagyon kikésziti a végbelet,mintha

kimarná .Ilyenkor legjobb az azonnali tisztálkodás,és bekenni.Neogranormon ,popsi kenőccsel .1-2nap és elmúlik.

Hasmenés is kiválhatja ezt a tünetet.Kezdődő infunlenza

vírusa sem kizárt .

2013. jan. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
egyszerüen jövök haza edzésről, volt egy kis haspuffadásom, és máris futottam wc-re, aztán egyre többször, éjszaka is, lehet hogy epe ürülés, de én semmi rosszat nem ettem, csak reggeliztem, és ettem 3 szendvicset az iskolában. hajnalban tényleg éreztem valami savasat, de arra gondoltam hogy csak erőspaprika a szendvicsekből... most meg már wcre is alig tudok menni, ha pedig úgy érzem hogy nagyon kell, akkor végszenvedem, de nem alig jutok valamire. :/
2013. jan. 31. 14:43
 5/8 anonim ***** válasza:
3as, ez epe vajh miért akarhat ürülni, epeköveket akarja kitolni ilyenkor?
2013. jan. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy az erőlködéstől berögösödött a vér néhány elpattant érben, ez tud ilyen tüneteket okozni, egy darabig szúr, fáj aztán lassan felszívódik, nem biztos, hogy maradandó problémád lesz belőle.
2013. jan. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
a legjobb az ha ilyenkor engedsz egy forró kád vizet és egy ideig abban szépen csücsülsz ;) hidd el utána még nem lesz egyből jobb de másnap már sokkal jobb lesz ezt kb 2-3 napon keresztül csináld de szerintem 2 nap is elég :)
2013. jan. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
másnap már nem volt hasmenésem, mentem iskolába is, edzeni is, és a panaszok is elmúltak. mengnyugodtam :)
2013. febr. 3. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!