Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Amikor reggel felkelek mindig...

Adruuska kérdése:

Amikor reggel felkelek mindig mindenhol összevagyok csípve és nagyon nagykn viszkető tud lenni. De már az ágyat kiporszívóztam meg minden . Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
2015. jún. 23. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
agyipoloska [link]
2015. jún. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ágyipoloska "sorozatlövéseket" ad le, általában egymás mellett van 3-4 csípés. Én ezt egy szállodában tapasztaltam, amikor ilyen szép gyöngyfüzérek éktelenkedtek a belső combomon. Hol vannak a csípések, és hogyan helyezkednek el? Van háziállatod? Mert pl. a bolha a bokát imádja.
2015. jún. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincsen háziállatom..és a karomnál vannak csípések..akkor a bokámnál..meg deréktájt és az ujjamon.. Szüleimmel pókra gondoltunk
2015. jún. 23. 13:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát akármi is ez, a porszívózás ugyan nem elég. Az kiváló a porcicák összeszedésére a padlón, de ennyiben kimerül a képessége.

A csípés helye alapján tipikusan bolha lehet, de mivel csak ágyban és éjjel csíp, valószínűbb az ágyi poloska. A bolhát házilag is ki lehet irtani általábn, bár ha beette magát a matracba, nem lesz egyszerű. Ha poloska, akkor inkább hívjatok szakembert. Elég hazahozni néhányat máshonnan. Használt bútor, ruha is elég vagy ha máshol aludtál és jött néhány veled szuvernírként. :(

A pók ritkán harap, nem ilyen gyakran és nem ennyi helyen, úgyhogy azt kizárnám.

2015. jún. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!