Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elkezdtem dolgozni, és most...

Főmufti kérdése:

Elkezdtem dolgozni, és most naponta 10-11 órát állok. Estére sajnos úgy megfájdul a lábam, hogy csak sántítva tudok menni. Eddig éjjel elmúlt, de most már másnap reggel érzem. Tudok valamit csinálni a lábammal, hogy reggelre ne fájjon?

Figyelt kérdés

2015. jún. 17. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Megfelelő cipő, talpbetét.
2015. jún. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Forró fürdőben való áztatás 20-30 percig kicsit segít. Vegyél térdszorítót, esetleg zselés talpbetétet. De hosszútávon alighanem orvos lesz a vége.
2015. jún. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
csak most nyáron dolgozok így, nem tudom mekkora időmennyiség számít hosszú távnak. azért nem akarom hogy orvos legyen a vége... kössz
2015. jún. 17. 21:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbálj ki egy kompressziós harisnyát. Nekem bevált. :) Nagyon sokat segít. :)
2015. jún. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
És ha inkább ülnél?
2015. jún. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem ülhetek :) állva kell felvennem a vendégek rendelését és azt teljesíteni. az a harisnya nem rossz ötlet
2015. jún. 18. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!