Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha minden reggel-es...

Mit tegyek ha minden reggel-este ilyen a hozzáállásom?

Figyelt kérdés

Minden este amikor másnap van tesi olyan a hozzáállásom, hogy nem akarok suliba menni, nem fogom túlélni. Általában csak a tesi miatt...túl bunkó és szemét a tanár, nagyon megutáltam miatta a tesit. Egyszerűen rosszul leszek ha tudom, hogy az az óra jön. Holnap pont lesz tesi és most is olyan. Én már próbáltam a tanárt más szemmel nézni, de nem lehet...egyszerűen nem tudok kinézni belőle jót mert mindig mindenkit csak szívat. Mit tegyek, hogy jobb legyen?

13/L


2010. márc. 1. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem csak te utálod ennyire a tanárt, akkor érdemes lenne erről beszélni vele, vagy az ofővel. Nekem is volt olyan tanárom, akit nem igazán szerettem az elején, mert mindig olyat akart velünk csináltatni, amit szívből utáltunk, aztán "szolidan" ellenálltunk, megmondtuk neki, hogy írja be az egyest, de mi akkor se csináljuk. Aztán egyszercsak ráébredt, hogy tényleg nem kellene olyan dologgal nyúznia minket, amit nem szeretünk, és amihez nem értünk, mert így nem is mozgunk, és a játék is unalmas és kínos. Abban a pillanatban megszerettük a tanárt, amikor felajánlotta, hogy mást is játszhatunk. Ekkor mondogattuk azt: "Betörtük!" :D Persze ugyanolyan szigorú maradt, de meg lehetett vele beszélni a gondjainkat és egyebeket, de ehhez az is kellett, hogy jobban megismerjen minket.
2010. márc. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak van egy kis baj. A tanárok se tudnak vele normálisan beszélni mert nem hallgat. Azért nem rúgják ki mert az apja valami politikus. -.-"
2010. márc. 1. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!