Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanások ellen hatásos...

Pattanások ellen hatásos doloog/dolgok? Sok mindent kiprobáltam már de nem vált be egyse valaki tud segítenni?

Figyelt kérdés

2015. jún. 24. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Pattanasok a korral mulnak el, amikor a hormonhaztartas es a nyirokrendszer mar teljesen kifejlodott.


Addig csak a gyulladasokkal erdemes foglalkozni ... de legjobb ebben a korban eljarni kozmetikushoz.


Leghatasosabb ilyenkor a strandolas, de ne hasznalj rossz minosegu, avagy tul zsiros borapolo szereket.


Ha fiu vagy es mar borotvalkozol, akkor a rossz minosegu borotvalkozo szerek, az arcszesz es a nem megfeleloen karbantartott borotva is okozhatja a makeszokat.

2015. jún. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oksa köszi am fiú vagyok.
2015. jún. 24. 12:17
 3/3 anonim válasza:
Szia. Irasd fel a haziorvosoddal a Dalacin oldatot (ecsetelot). Nekem nagyon bevalt :). Egy nap utan is siman segit, de ha legalabb 1 honapig hasznalod, akkor a pattanasaid szinte teljesen eltunnek. Ezt tapasztalatbol mondom. Jo tanacs: ne nyomogasd, hanem hagyd beken oket; naponta legalabb 2-szor mosd meg az arcodat szappanos vizzel/arclemosoval (reggel es este); mellozd a dio, mogyorofeleket es a kakaot. Ha a Dalacin kiszaritana a borodet, hasznalj mellette hidratalo kremet. En ugy szoktam, hogy este Dalacin, reggel hidratalo krem. Hetente egyszer hasznalj borradirt is, ha megteheted (egyaltalan nem draga, vagy csinalj hazi keszitesut-->egy csomo recept van fennt neten). Amugy A Dalacin mar nagyon reg ota letezik, de egyaltalan nem draga(900 Ft). Nekem eddig ez valt be a legjobban, pedig mar kiprobaltam mindenfele draga kremet(5000+Ft-os termekeket--->nem hasznaltak, hanem rontottak helyzetemen :( ) Sok sikert! ;) Bocs az ekezetek miatt. :)
2015. jún. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!