Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit jelenthet ez az álom,...

Mit jelenthet ez az álom, vagy van eggyáltalán bármi jelentése?

Figyelt kérdés

Álmomban visszamentem egy alternatív múltba és találkoztam a kb másodikos önmagammal(most nyolcadikos vagyok).Eléggé alternatív múlt volt mert másodikosan az iskolábn tableten beszéltem egy fiúval( azzal akivel a valóságban kb 2 hónapja eggyütt vagyok).

Odamentem és azt mondtam neki hogy " beszélj vele, mert vele beszélned kell ! " ...egymásra mosolyogtunk ,ő tovább pötyögött a billentyűzeten én meg elmentem ..itt az álom meg is szakadt ,de a jelentésével kapcsolatban semmit nem találtam ..



2015. jún. 24. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez azt jelenti, hogy tegnap sokaig nezted a tv-t es ezert a reggeli ebredesig nem aludtad ki magad. De ne aggodj, mert ha majd megint kisut a nap, akkor beerik a dinnye. :)
2015. jún. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Van mindenféle álom fejtő meg ilyesmik... De én csak józan paraszti ésszel nézem a dolgokat... Szóval az tény ha részeg vagy az akkor is te vagy. Bármit teszel azt te meg akarod tenni, csak nem merted. Ez lehet az álmoknál is, tehát van egy alap, az , hogy másodikos vagy. És feltételezem, hogy te a fiúnak azért mondtad, hogy "beszéljvele..stb.." mert lány van a dologban. Lehet hogy nem olyan jó a voszonyotok vagy van egy lány, a fiú életében és talán a szíved mélyén (ha van olyan lány eggyátalán) lehet , hogy azt akarod neki mondani, amit az álmodban mondtál . És lehet el akarod engedni csak az életben nem mered .

Persze ez csak egy hülye gondolat.😹😹😹😹😹

2015. júl. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, ez tényleg az.
2015. szept. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!