Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nap tej vagy napolaj?

Nap tej vagy napolaj?

Figyelt kérdés
Én eddig mindig naptejet hasznaltam de most kipróbálnám az olajat. Konyebben barnulnék olajal? Vagy csak leégnék vele? Könyebben le lehet vele égni? Légyszi Segítsetek! Általában naptejet kenek magamra majd permetezővel be nedvesitem a bormom én igy konyebben barnulok! Előre is köszönöm a válaszokat!

2015. jún. 25. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyelore napsutes kellene! :) De amugy amig feher a borod, vagyis meg nem sokat napoztal, eloszor magas fenyvedofaktoru naptej ... igaz lassabban barnulsz, de biztonsagosabb es valojaban tartosabb is a barnasag. Napolajat majd csak akkor kezdj el hasznalni, ha mar van alapszined.

A napozas nem olyan mint a csirke a grillsutoben. Nem kell gyorsan es nagyon lebarnulni. Tudom, hogy napozni kell meg minden, de a fiatalkori tulzott napozasok kicsit kesobb visszautnek am es egy dolgot felejtenek el a lanyok: fiatalnak lenni maga a szepseg ... nem fiatalon kell ragyurni hiszen alapbol a fiatalok szepek ... viszont kesobb, az erett noknek pontosan nagyon fontos, hogy a boruk fiatalos maradjon ... hat az rendesen rapacsalt, aki fiatal koraban tonkretette a boret a mertektelen napozassal es a szolizgatassal. Ezen talan erdemes elgondolkodni.

2015. jún. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az elsonek köszönöm mar van alap színem nem szolizgatok es nem egyszerre akarok le barnulni es 50 es naptejet hazsnalok
2015. jún. 25. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!