Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintem aranyerem van, de...

Szerintem aranyerem van, de nem merek dokihoz menni. Mit érdemes venni rá?

Figyelt kérdés

A tünetek tökéletesen illenek rá. Miután "végeztem" gyakran véres a wc papír, és szúró érzést kelt, a végbél nyílvásom tapintása is más szerintem.

Milyen kúpot vagy kenőcsöt vegyek rá?

17L


2015. jún. 27. 21:05
1 2
 1/11 szamo77db ***** válasza:
A Reparon készítmények a legismertebbek. Próbáld ki.
2015. jún. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igyál 1-2 hétig kamilla v. csalánteát (mindkettő puhán tartja a székletet ami fontos, mert így nem kell erőltetni, a végbélnél, és vegyél reparon krémet (recept nélkül lehet kapni).

De ezt anyukád is elmondta volna, azért jó ha tud róla, de nem feltétlenül kell azonnal vele dokihoz rohanni.

2015. jún. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszokat!!! :)

Akkor veszek Reparon kenőcsöt és kamilla teát is iszok.

Anyának szóltam természetesen, csak ő azt mondta nem vesz semmit míg nem látta orvos. Körömvirágkrémet ajánlott rá, az jó is volt míg használtam de nem mulasztotta el. Ahogy abbahagytam a kenését, rögtön visszajöttek a tünetek.

De dokihoz nem vagyok hajlandó menni.

Köszönöm szépen mégegyszer!

2015. jún. 27. 21:13
 4/11 anonim ***** válasza:
A legfontosabb az, hogy wc használat után mindig mosd meg. A kamillatea nagyon jó arra is , hogy azzal mosd meg naponta többször.
2015. jún. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Azért én meggondolnám a dokit. Nekem is volt és neten utána olvasgatam a dolognak. Nagyon rémísztő képek voltak a nem kezelt aranyérről. Ráadásul fiatal vagy még és nem egy szép látvány, ez gondot okozhat párkapcsolatban (gondolom nem szívesen mutogatod).

Ráadásul soha nem lehet tudni mi okoza a tüneteket, lehet, hogy nem is aranyered van.

Hidd el nem te vagy az egyetlen ilyen bajjal. Szóval bátorság.

2015. jún. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

Nekem a kúp nem vált be. A kenőcsöt használtam és meleg kammillafiltert raktam oda 5-10 percig.Orvosnál én sem voltam, ezzel a módszerrel rendbe jött, de vigyázni kell arra, hogy ne legyen kemény a székletem.

2015. jún. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#5: És ezzel milyen dokihoz kell egyáltalán menni? A háziorvosom pasi, én tuti nem megyek el hozzá ilyen panasszal... Mert beutalót meg nyílván csak ő ad :(
2015. jún. 27. 21:27
 8/11 anonim ***** válasza:
Igaz nem vagyok 5-ös. Vannak magánrendelések ahová bárki elmehet, igaz fizetős.
2015. jún. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sebészetre/proktológiára nem kell beutaló.
2015. jún. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Jesszusom ez nagyon para :( Hogy egy idegen (nyílván pasi) dokinak megmutassak ott "lent" mindent.. Ááá :( Azért egy nőgyúgyász mégiscsak más..

Remélem anya nem rángat el dokihoz.

2015. jún. 27. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!