Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire fájdalmas amikor...

Mennyire fájdalmas amikor átszúrják a szájat, Érzéstelenítőt használnak, Utána meddig fog fájni, Be is fog dagadni, Ha igen mennyi ideig kb. , Milyen lesz utána az evés, Nem fog zsibbadni?

Figyelt kérdés
Esetleg tudnátok ajánlani Pécs környéki embereket akik profin meg tudnák csinálni?

2015. jún. 28. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
68%

Hát, nem tudom kinek a száját, de ha nem az enyémet, akkor nekem nem fáj egyáltalán. Érzéstelenítőt használnak. Hogy hol? Fogászaton tuti. Nem tudom meddig fog fájni, de nyugi, fájni fog :D Biztos be fog dagadni, bár nem tudom, hogy mi, hol, miért és mitől. Pont addig, amíg el nem múlik. Az evés ugyan olyan marad... bár nem értem mi után. Ha mondjuk egy fejamputáció utána, akkor eléggé gusztustalan lesz. Ha meg zsibbad, csak mozgasd meg és elmúlik.


Na jó, ennyi helyesírási hibát se láttam még ilyen formában. :D


Most a viccet félre rakva, nem tudom, hogy mit is akarsz egészen pontosan, mert egy szóval nem írtad le. Így most aztán jöhet a barkóba...

Amit feltételezek: szeretnél egy testékszert csináltatni... őőőő hova is??? Szádba? Olyan pont nem létezik. Ne akard, hogy elkezdjem felsorolni az összes orális piercing fajtát, de hidd el, nagyon sokféle létezik. Van ami igen nagyon fáj, van amit szinte meg se érzel. Érzéstelenítőt néhánynál használnak, de nem feltétlenül. Inkább a hely válogatja, hogy lefújják-e lidokainnal vagy sem. A meddig fáj?-ra sem lehet semmi pontosat mondani, mert nem tudom, hogy mi. 1-2 naptól akár 2-3 hónapig. Ennyi a gyógyulási idő. Szintén típustól függ, hogy bedagad-e, de nagy része igen.

Az evést részre szintén nem lehet így válaszolni. Valószínűleg a sült csirke sült csirke ízű marad, a rágós ételek rágósak maradnak a szaftosak meg szaftosak. A zsibbadást meg még talán én sem értem. Ha arra akarnál kilyukadni, hogy érzéstelenítő zsibbaszt, és hogy az zsibbad-e akkor igen.


Szóval kérlek pontosítsd a kérdésed!

2015. jún. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hát, nem tudom mennyire aktuális még a kérdés, de leírom a tapasztalataimat:

Én ajak alá csináltattam, mikor átszúrták az eléggé fájt - tekintettel az alacsony fájdalomküszöbömre -, de ki lehet bírni. Érzéstelenítőt nem kértem, de adtak volna, bár ezt szerintem a hely válogatja. Aznap nagyon fájt, meg utána pár napig néha-néha belehasított a fájdalom. Másnapra bedagadt, egyébként holnap lesz nekem egy hetes, de már nincs olyan szinten, mint volt. Általában 1-2 hétig van feldagadva, de ez személyenként változik. Az evés kicsit komplikált, mert például azon az oldalon félek rágni, meg nem tudom olyan nagyra kinyitni a számat, mint amúgy, tehát érdemesebb puhább kajákat enni. Zsibbadni pedig még egyáltalán nem zsibbadt.

Nekem spec. még gennyes sem volt a 6 nap alatt, másnak meg már a 4. napon patakokban dől belőle a genny.

Egyébként én nem használok rá semmit, csak sós vízzel öblögetek, meg azelőtt kívülről le is tisztítom vele, ezt napi 4-5 alkalommal, meg kívülről szoktam a sós víz után lekenni Bepanthennel, szépen el is múlt tőle a pirosság. Majd a héten akarok valami fertőtlenítőt venni, csak még nem tudom milyet :D

Remélem hogy segítettem :)

2015. júl. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!