Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fejfájás, homályos látás,...

Fejfájás, homályos látás, heves szívverés, szédülés, szemfájás a fénytöl, remegés, mi lehet a problémám?

Figyelt kérdés

már egy jó ideje ez megy....

Este fele föleg néhA a szemem elkezd hihetetlenül fájni a fénytöl, ha becsukom akkor is, a fejem is föleg hátul elkezd tompán de erősen fájni (ez minden nap) és ez kiterjed a nyakam fele és kb a füleim ig fáj a fejem. Este sokszor felébredek ez miatt, tegnap nagyon bepánikoltam mert nagyon roszul lettem nem láttam , halÁl félelmem volt anyira roszul lettem.Van hogy a szivem kezd el nagyon gyorsan verni és akkor is roszul leszek és anyira megilyedek és még rosszab lesz mint a tegnapi , miért van ez???? Holnap megyek endokrinologushoz gondoltam majd megemlítem ezt neki.


2015. jún. 29. 22:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Lemaradt: ezek este felé jönnek elő és amikor lefekszek aludni akkor súlyosbodik
2015. jún. 29. 22:43
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem értek ehhez,de mindenképpen menj el orvoshoz.
2015. jún. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondoltad már, hogy ezt a nyakcsigolyák is okozhatják?
2015. jún. 30. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem értek ehez.
2015. jún. 30. 06:53
 5/5 szamo77db ***** válasza:
Menj el a háziorvosodhoz és ő megmondja, igényel-e valamilyen vizsgálatot az állapotod. De neki is olyan részletesen és őszintén mondd el, ahogy itt leírtad.
2015. jún. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!