Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Néha mintha kihagyna egy-egy...

Néha mintha kihagyna egy-egy dobbanást a szívem. Normális ez?

Figyelt kérdés

Néha, általában este fele, egy ideje érzem, hogy kihagy egy ütést a szívem és egy nagyobbat üt utána.. elég kellemetlen, de ha elmennék dokihoz tuti akkor pont nem csinálná. Normális ez? Ha tudtok segítsetek kérlek! Köszi

20 éves vagyok, fiú.



2015. jan. 20. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha csak néha van, akkor nem gond, de ha gyakrabban előfordul, akkor nem ártana egy EKG vizsgálat.
2015. jan. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Napi 3-5 az kevés?
2015. jan. 20. 17:41
 3/5 Zoli67 válasza:
Nekem 2-3 percenként gyógyszer mellett van ilyen:( kellemetlen fordulj kardiológushoz minél előbb ne hanyagold el!
2015. jan. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Már léteznek olyan készülékek, amelyeket éjjel-nappal viselni lehet, és a szívritmust mérik. Ez kimutatja.
2015. jan. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha napi 3-5, akkor menj el orvoshoz, ki kell vizsgálni, hogy nincs-e szrvi oka, nekem csak ritkán van ilyen, több hónap is eltelik, mire érzek néha ilyet, nem naponta.
2015. jan. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!