Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bulimias vagyok es a torkomon...

Bulimias vagyok es a torkomon van egymelyedes, mint egy heg olyan. Lehet tole bajom? Orvoshoz kell menni vele? Mit tehetek? Senki nem foglakozik velem

Figyelt kérdés
A szuleimet nem erdekli a dolog,pedig mondtam mar nekik rengetegszer ,hogy tomenytelen mennyisegu edesseget szoktam megenni.mindi csak legyintenek ra es nem hiszik el.fel se tunt nekik az sem hogy 10kikot hiztam. Nem erdekli oket semmi a torkom is megmutatam nekik mert ma nagyon rosszul ereztem magam.de ben erdkli oket nem mondtak ra semmit.mit tehetnek??
2015. jún. 30. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező mindenképpen menj el orvoshoz, a bulimia nagyon súlyos énkép és étkezési zavar. Gégészet és pszichológus!

gyorsan-gyorsan! Sikert a gyógyuláshoz!

2015. jún. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

bulimiás tehát ha eszel utána kihánytatod magad??

Bizonyitott a bulimia vagy csak te hiszed?

mert lehet a sok hányástól felmaródás a torkodon, keress fel pszichológust és fül orr gégészetet,

2015. jún. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hanytataom magam,de nem minden etkezes utan csak ha ramtort egy falasroham.ami gyakori hetente tobbszor elofordul.de utalom hanytatni magamat ezert nem olyan gyakori.de en is arra fondolok hoy a hanytatas miatt van az a heg. Elmegyek orvoshoz azt hiszem..bar igy nincs sok oedvem,hogy tudom senkit nem erdekel mert meg is halhatnek
2015. jún. 30. 20:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaj, te szegény. Tudom miért teszed ezt, de kérlek ne csináld többet, mert ártasz magadnak. Hidd el, hogy van értelme az életednek. Lesz majd valaki akivel boldog leszel, de minél többet tömöd magad, s minél többet hánytatod magad annál messzebb kerülsz a boldogságtól. Nem ez a megoldás a problémádra, hanem hogy lefoglalod magad értelmes tevékenységgel. Keress hobbit és egy jó barátot, aki meghallgat.
2015. jún. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ki fogjak venni a mandulamat :(
2015. júl. 3. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!