Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 3-1-2 meridiántorna gyakorlata...

3-1-2 meridiántorna gyakorlatait leírnátok? A gyakorlatokat nagyjából tudom, de a sorrendet nem.

Figyelt kérdés
Illetve, ha olyan videót tudtok ajánlani (pl a youtube-on), ami tényleg jó és mindegyik gyakorlatot bemutatja, akkor az is jó lenne! Eddig nem találtam ilyen videót.

2015. júl. 1. 15:34
 1/4 anonim válasza:

Kedves Kérdező ! A www.312.hu oldalon találhatók a gyakorlóhelyek. Mindenhol ingyen gyakorolhatsz és megtanulhatod nemcsak a sorrendet, hanem a gyakorlat pontos kivitelezését is. Közösségben mindig jobb tanulni és gyakorolni.

A gyakorlat leírását és a hozzá tartozó dvd-t, melyen a teljes torna rajta van, önköltségi áron, 1200 Ft-ért megvásárolhatod a Hagyományos Kínai Orvoslás Rendelőben a XIII. Váci út 156. sz. alatt. A nyári szabadságok miatt érdemes telefonálnod 1-887-1039 számon.

2015. júl. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszoló!


Köszönöm a reagálást.

Olyan helyen élek, ahol nincs olyan bizonyos ingyenes gyakorlóhely.

Előreláthatóan Budapesten nem járok mostanában.

Ezek miatt tettem fel kérdésemet.


Ha valaki leírja a kérdésemre a választ, vagy van jó, teljes videója - akár home - nagyon megköszönöm, ha elküldi nekem! :-) Privátban is jöhet, köszi!


(Youtube-on láttam már hasonló tartalmú videókat, de mintha azok hiányosak volnának.)

2015. júl. 2. 09:03
 3/4 anonim ***** válasza:
A leírt telefonszámon megkérdezheted, hogy postán, utánvéttel elküldik e a dvd-t?
2016. nov. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szerinted, ha DVD-t szeretnék vásárolni, akkor az adott kérdést tettem volna fel?


Azzal segítesz, ha a kérdésre válaszolsz.

2016. nov. 29. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!