Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Utalhat az valami kórosra,...

Utalhat az valami kórosra, hogy ált. Naponta 3 -6 alkalommal van székelési ingerem, és székletem is?

Figyelt kérdés
Jellemzően kb. d.e.10-11 között már harmadszor ülök a budira (nagydolgozni).
2015. júl. 2. 00:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez elég sok.

3 az még egészséges, de annál több?... Sovány vagy?

2015. júl. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez még benne van a normában.
2015. júl. 2. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem vagyok sovány ffi 58 182cm, 103 kg. Én eddig úgy hallottam, hogy a napi 3 és a 3 napi 1 az elfogadható intervallum. Talán lehet valamiféle pszichés (tudati) háttere is a dolognak - talán arra sarkallom a szervezetemet (tudatosan -v. tudat alatt), h. ne "állomásozzon" sokáig bennem a salakanyag - ennek alapja lehet az a régi ismérv, h. a vastagbélben (végbélben) sokáig benntartózkodó anyagból nem kívánatos része szívódnak még fel, aminek komoly egészségkárosító hatásai lehetnek (pl. rák)(?)

Amúgy én nem érzem betegnek magam (azt gondolom, jó az anyagcserém - mert nem csak ingerem van, de eredmény is. A legfőbb problémám az, hogy sok nedves törlőkendőm fogy (bidém nincs).(no aranyér és egyéb bajok .. - HIGIÉNIA)

Ált. reggel felkelek, elmegyek budira (nagydolog), aztán iszom kávét, aminek nálam hajtó hatása van, így egy fél órán belül újabb wc-túra ..stb

2015. júl. 2. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!