Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Menstruáció alatt lehet fogat...

Gyümölcskosár kérdése:

Menstruáció alatt lehet fogat húzatni?

Figyelt kérdés
Lehet hogy buta kérdés de nekem holnap húznának 2 fogamat, de 2 napja megjött. Úgy tudom ilyenkor vérzékenyebb az ember. Mi a véleményetek erről? Felhívjam az orvosom, hogy így nem tudok menni?
2015. júl. 2. 10:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

én alapjáraton vérzékeny vagyok és mégse véreztem el amikor kihúzták 2 fogamat

már lassan a menstruációtól semmit se mer csinálni egy nő nehogy valami baja legyen :D régen meg dolgoztak orrba szájba aztán semmi bajuk nem lett

2015. júl. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Állítólag nem ajánlott, de kb. mindenre azt írják, hogy nem szabad, mintha halálos betegek lennénk akkor :D Nekem pont előtte nap jött meg, és mivel 1 hétig jártam kezelésre, mert gyulladt volt, nem vártam 1 hetet, hogy kihúzzák. Nem lett tőle semmi bajom, mert megvolt.
2015. júl. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen ez nem betegség, csak az a baj, hogy eléggé jön még és ezért félek. De lehet az lenne a legjobb ha felhívnám az orvosom ő mit mond nem?
2015. júl. 2. 11:01
 4/15 anonim ***** válasza:
Azért nem szokták ajánlani, mert sok nőnek ilyenkor jobban fáj.
2015. júl. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Értem, ezt nem tudtam.
2015. júl. 2. 11:54
 6/15 anonim ***** válasza:

Én nem mondanám le. Ki tudja mikor kapsz megint időpontot, lehet, hogy akkor is meglesz.

Ha nem voltak gondjaid (vérszegénység), akkor nem gond.

2015. júl. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát kissé vérszegény vagyok. Végül is nem sürgős a húzás, és hamar kapnék időpontot is.
2015. júl. 2. 14:52
 8/15 anonim ***** válasza:
Foghúzásnál nem ömlik a vér. Nekem kihúzták, utána szorítani kellett a vattát, amit betettek, azt kivettem fél óra után, utána nem volt vérzés. A vattán volt egy kicsi. Ha vérezne utána is, akkor is csak szivárogna picit.
2015. júl. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nekem eléggé szokott vérezni, nem ömlik de jön szépen a húzás helyén. Ezért sem tudom mit tegyek.
2015. júl. 2. 14:58
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha holnap elmész túl leszel rajta. Ha húzod, halasztod állandóan ez miatt fogsz izgulni.
2015. júl. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!