Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Menstruáció alatt lehet fogat...

Gyümölcskosár kérdése:

Menstruáció alatt lehet fogat húzatni?

Figyelt kérdés
Lehet hogy buta kérdés de nekem holnap húznának 2 fogamat, de 2 napja megjött. Úgy tudom ilyenkor vérzékenyebb az ember. Mi a véleményetek erről? Felhívjam az orvosom, hogy így nem tudok menni?
2015. júl. 2. 10:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ez igaz!
2015. júl. 2. 15:19
 12/15 anonim ***** válasza:

Szurkolunk :) Hidd el jobb túl lenni rajta.

Gondolj arra, hogy milyen boldog leszel holnap amikor haza felé jössz a fogorvostól :)

2015. júl. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi! Aranyos vagy! Csak annyira félek a húzástól, mert nekem mindig fájt injekció ellenére is! :(
2015. júl. 3. 08:55
 14/15 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudtam elmenni közbe jött valami. Csak 27-én megyek. Így alakult. Egyébként nem fáj a fogam csak néha kicsit fájdogál, de kibírom. Azért kell kihúzni mert nyitva van a fogcsatornám jó ideje ráadásul kettő is, és már nem lehet megmenteni ezt a két fogam.
2015. júl. 3. 09:57
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom valaki olvassa-e még ezt a kérdést, de voltam fogat huzatni menstruáció alatt, vérszegénységgel. Nem akart hatni a nagy adag zsibbasztó sem, és estére a sürgősségire kerültem mert annyira nem akart elállni a vérzés. A sok zsibbasztó miatt felment a cukrom is nagyon, pedig nem vagyok cukorbeteg. Adtak vérzés csillapítót de csak másnap reggelre állt el a vérzés a fogam helyéről. Tehát csak óvatosan. 🤗
márc. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!