Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hétvégén alig tudtam aludni,...

Hétvégén alig tudtam aludni, és azóta sem tudom kipihenni magam. Miért?

Figyelt kérdés

Szombat éjjel csak kb 3-4 órát sikerült aludnom. Azóta is hulla fáradt vagyok folyamatosan. Nem tudom magam kipihenni rendesen. Nyomott vagyok nagyon.

Aludhatnék 9-10 órákat, mert korán lefekszem, de reggel 1-2 órával korábban felébredek, mint kellene, csak ilyen 7-8 órát tudok aludni, és nem tudok visszaaludni, vagy csak felületesen, és ugyanolyan fáradtnak és nyomottnak érzem magam utána is. Most már 5. napja...

A látásom is rosszabb. Van egy feles szemüvegem, amit csak ritkán hordok, akkor is csak utcán, ha épp zavar, hogy nem látok teljesen élesen, de most bent is nagyon zavaró (eddig sosem volt), és a tőlem 3 méterre álló emberek arcát sem látom tökéletesen, pedig ezzel nem volt gond eddig.

Miért nem tudom kipihenni magam? Meddig tarthat mire sikerül visszaállnom a normális kerékvágásba?



2015. júl. 2. 10:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!