Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most ez nem kérdés lenne, de...

Most ez nem kérdés lenne, de mégis, de nem tudom, a vadkenderben van thc vagy nincs? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet, hogy mindenki azt mondja, hogy a vadkenderben nincsennek pszichoaktív anyagok, de ezt tudom cáfolni, mert haverommal egyszer heccből szívtunk vadkender virágot és nagyon be sztóndultunk tőle, eldöntöttük, hogy nyaranta fogjuk szívni. Ez idén sem volt másképp, csak az egyik rokonom valami biofű miatt kórházba került, rendőrségi ügy lett belőle, én is benne vagyok, mint tanú, ezért megpisiltettek, hogy biztos nem vagyok-e fogyasztó... pont a vadkender szívós napon. És negatív lett. Ezt nem értem, nincs benne thc az emberek szerint, de mégis be lehet tőle tépni, tehát még is van benne, akkor miért lett negatív a teszt? Pedig én úgy tudom, hogy vízeletből kimutatható a dolog pár napig...

#marihuána #Tetra Hidro Cannabiol
2015. júl. 2. 14:35
 1/2 Bob the builder ***** válasza:

Nem vagyok szakértő de, ha a sima vadkenderben nincsen akkor a nemesített cuccokba hogyan van?

Ezzel azt akarom mondani, hogy van bennük de nem egyformán, van amelyikben több van van amelyikben kevés.

A biofű meg szintetikus szar.

AMit akkor szívtatok lehet nem tartalmazott sokat vagy még nem jutott el a vizeletedig.

Lényeg vedd jelenek.

2015. júl. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jézus f**a... ha sima összetekert papírt szívsz attól is beszédülsz. Sőt ha csak nem veszel levegőt attól is... A vadkender sima mezőgazdasági alapanyag. A rosttartalma miatt termesztették, pl köelet csináltak belőle.

Az indica meg sativa az teljesen más történet. Egy Purple Haze-ből már nem csinálnak kötelet.

A termesztők pl nagy gondot fordítanak arra, hogy virágzáskor távol tartsák a bograkat (pl egy foliasátorral), nehogy keresztbe porozzák a növényeket, vagy esetleg egy vadkender porozza be a jó féle burájt. Szívhatod a vadkendert de nagyjából semmi értelme. :D

2019. febr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!