Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek a bélgázok ellen?

Mit tegyek a bélgázok ellen?

Figyelt kérdés
Amikor barátommal vagyok, mindig rám jön, előtte nem merem elengedni. Most már rá is parázok a dologra, szóval egyre több és több van.. Szexet se tudom teljesen élvezni, mert végig attól izgulok, hogy nehogy véletlen .... :(
2010. márc. 3. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Espumisant vegyél be pár szemet, és kerüld a puffasztó ételeket.
2010. márc. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
méregtelemíts avitaminok segítségével
2010. márc. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Amúgy nem eszek semmi "bélgázkeltőt":)

2010. márc. 4. 05:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Vannak rá jó gyógyszerek, de az is lehet,hogy a parádat kéne kikezeltetni. Nekem volt egy barátnőm, akinek éppen ez volt a problémája, és sajnos annyira görcsössé vált emiatt, hogy ráment a kapcsolatunk.
2010. márc. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is ez a gondom,a kajákat nagyon meg kell válogatnom, de azon kivül is , ha parás helyzetbe kerülök azonnal beindul a folyamat.Ha ideges vagyok, vagy inkább izgulok valamin már be is indul.Az a baj,hogy már nem tudom elfelejteni és másodperceken belül elkap.Voltam már vele orvosnál is.
2010. márc. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem ugyan ez a gondom. Voltam én is orvosnál. Eddig 4 gyógyszert próbáltam ki. Egyik sem használt. Attól félek, hogy valami olyan bajom van amit nem lehet gyógyszerekkel orvosolni. Amúgy meg mire rendesen kivizsgálják az embert az hónapokig tart. Szóval meg vagyunk áldva a magyar egészségüggyel is.
2011. jan. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is hatalmas probléma volt és még mindig az a fokozott bélgáztermelődés. Annyira kellemetlen, hogyha egy boltban kell kivárnom a sort, vagy akárhol egy helyben kell lennem...egyszerűen kétségbeejtő, h folyamatosan mocorognom kell, h vissza tudjam tartani a bélgázt. Kitapasztaltam, h mitől van. Gondoltam a tejtermékekre...de nem. Semmi bajom tőle hál istennek, csak a tejtől nyálkás lesz a torkom, de az más téma. Felfújós dolgokat nem eszek, úgy, mint karfiol, bab, káposzta...csak nagyon ritkán. Megfigyeltem, h mikor húsos ételt eszek, akkor nagyon sok bélgázom van. Nehezen bírkózok meg a lebontásával, ezért a bélbaktériumok hevesen elkezdenek dolgozni és bélgáz kíséretében lebontják. Persze elhagyni nem tudom a húst, mert szeretem, de próbálom csökkenteni, mert nekem tényleg ez okozza a problémát. A legnehezebben emészthető étel.... ezt hallottam és be is bizonyosodott.
2011. szept. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

SZÓDABIKARBÓNA, napi 1 kiskanál vízzel elkeverve csodákat művel.


Dezodor helyett is sokkal jobb.

2019. márc. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!