Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért alszom mostanában ilyen...

Miért alszom mostanában ilyen rosszul?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és jelenleg a szüleim nélkül nyaralok a nagymamámnál. Mostanában sokat forgolódok és kényelmetlennek találom az ágyat. Persze, ha napközben fekszem rajta, akkor nem kényelmetlen. Bárhogy fekszem nem jó. Egy idő után megunom, ha hason, ha háton, ha a jobb vagy bal oldalalamon fekszem. 1 óra fele fel szoktam ébredni. Onnantól kezdve vannak ezek a problémák. Amikor este 10-kor álmos vagyok és el akarok aludni, akkor még semmi bajom nincsen. 1 után pedig 4-ig nem tudok aludni. Hiába próbáltam azt is, hogy iszok egy pohár vizet, mert ki is száradt a szám, nem segít. Mostanában nem is álmodok semmit. Van valami ezekre, hogy elmúljon? A válaszokat köszönöm.

2015. júl. 6. 08:30
 1/3 anonim ***** válasza:
nem szoktad meg az ágyat/szobát/helyet, legalábbis nálam akkor fordul elő ilyen
2015. júl. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az lehet a gond, hogy fáradsz el eléggé ahhoz, hogy átaludd az éjszakát. Fáraszd ki magad napközben! Fuss 10-20 percet vagy valamit csinálj, és jól fogsz aludmi!
2015. júl. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom, korábban is sokszor voltam itt, és akkor még nem volt semmi bajom. Az hogy nem fáradok el az lehetséges, bár minden nap megyünk valahova, de ki fogom próbálni ezt a futásos dolgot.
2015. júl. 6. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!