Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ajánlanátok valamilyen házi...

Ajánlanátok valamilyen házi praktikát, hogy hogyan tudnék könnyen elaludni? Gondolok itt valamilyen teára vagy hasonló dologra, nem akarok altatót szedni.

Figyelt kérdés
Légyszi, segítsetek, nagyon fontos lenne! Egyre nehezebben bírom, hogy kb hajnali 3-4 órakor alszok el...:S
2010. márc. 3. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:

nyugtató hatású teák: levendula, citromfű, stresszoldó: orbáncfű

drogériában lehet kapni külön altató teakeveréket, talán jó éjszakát vagy hasonló neve van. nekem az szokott segíteni. (de biztos van többfajta ilyen teakeverék)

nem gyógyszer viszont hatásos.

2010. márc. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

először is mikor szoktál felkelni?...ha délben kelsz, akkor menj a fenébe a hüle kérdésekkel:P...

egyébként kezdj el tanulni vmi unalmasat(de tartalmasat, hogy értelme is legyen) könyvből olvasva...

2010. márc. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
leszögezem, nem vagyok alkesz, nagyon ritkán és keveset iszom, DE ilyen esetekre javasolni tudok egy-két korty jó kis házi pálinkát. (amennyiben elmúltál 18!) Engem kellemesen ellazít, hamar elalszom tőle, kipihenem magam, és következő éjszaka már nincs ilyen gondom.
2010. márc. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat! Kipróbálom mindet, és 21.48-as, nem délben szoktam kelni, jó is lenne, ha megtehetném.:) Ez sajnos más okok miatt van...

Ja, és igen, már elmúltam 18.:D

2010. márc. 3. 22:02
 5/7 anonim ***** válasza:
macskagyökér (Valeriana officinalis) és citromfű tea
2010. márc. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A "Jó éjszakát" teakeverék hatásos. Ajánlom még a sima tehéntejet lefekvés előtt, valamint az ágyban olvasást. Ez utóbbi garantáltan a legjobb (szépirodalom persze, vagy bármi, ami KIKAPCSOL. NEM politika!...)
2010. márc. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Bár nekem nincsenek alvásproblémáim, de a citromfű tea hatásos lehet.

Általában olvasni szoktam lefekvés előtt, ettől elálmosodom és már horpasztok is :)

2010. márc. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!