Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hetente egyszer berugok...

Hetente egyszer berugok meddig lehet ezt igy folytatni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 21:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Életed végéig. Heti 1x nem olyan gyakori, csak vigyázz nehogy rákattanj nagyon és minden nap részeg legyél. Könnyű beleesni. Én napi szinten csinálom ezt, igaz mással (navajonmivel) és fogalmam sincs meddig folytathatom. De bele kell kalkulálni, hogy ezek a szerek sűrűn alkalmazva akár 10-20-30 évvel megrövidítik az életet. Én bevállaltam. Ennyi. Vigyázz magadra, peace!
2010. márc. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egészen életed végéjig:D
2010. márc. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A májad nem szeret...mondta már? ...Nem?...na most rajtam keresztül üzent...

Egyébként az alkoholisták egész sokáig élnek ahhoz képest, hogy egész nap részegek...persze agyilag, idegrendszerileg leépülnek...csak idő kérdése...

2010. márc. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Se meddig mar ne folytasd,mert elobb-utobb tobb alkalom lesz belole!
2010. márc. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
attól félek én is megpróbálom abbahagyni amedig még nem késő
2010. márc. 3. 22:12
 6/11 anonim válasza:
Nah ez egy jó kérdés szerintem heti egy az még belefér én is ennyiszer szoktam mostanában,de múlt év ilyenkor volt ez heti 2x is de most már visszavettem, 1 bőven elég. De kell is, valahogy le kell vezetni a feszültséget:D
2010. márc. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is egy olyan éve minden pénteken berúgtam, mert még suliba jártam, de már több, mint fél éve itthon tengődöm, mert nincs munkahelyem, ezért bulizni se járok nekem egyáltalán nem hiányzik és még magamon is meglepődtem, h mennyire nem! Szerintem a heti egy alkalom belefér! De ha téged ez annyira aggaszt akkor komolyan el kéne gondolkoznod, h eljárj-e bulizni, mert nekem egyszer se fordult meg a fejemben, h lesz-e bajom belőle!
2010. márc. 4. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Életed végéig! Csak mennél többet iszol, annál hamarabb jön az a bizonyos vég. Az alkohol öl, butít, nyomorba dönt. Ezt egy olyan pasi írja, akinek nagyon keservesen, de végül sikerült vagy 30 éve abbahagyni...Másképp ezt már a túlvilágról üzenném!
2010. márc. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Salx Narval ***** válasza:
Nem mindenkinek egyforma a szervezete, nem tudhatod, hogy a tiéd milyen erős.Minden esetre fel kellene cserélni a részegséget egy jó hangulatú poharazgatásra és időben leállni.Fiatalon még sokat bír a szervezet, de ne élj vele vissza.Én is megiszom a magamét, de ésszel teszem.A heti egy alkalom nem olyan sok,de miért kell részegségig inni.
2010. márc. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Aki piál annak károsodik a mája és marha sokba kerül eltelik 20 év majd arra költ marha sokat hogy amit elrontotta azt megpróbálja helyre rakni. :) inkább az a kérdés miért iszik és mit kompenzál ?
2010. márc. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!