Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van olyan ember itt rajtam...

Van olyan ember itt rajtam kívül aki ilyen fajta függőséget élt át? (Ne nevessetek)

Figyelt kérdés

Szóval, ez elég idiótán hangzik, de nekem van egy olyan szenvedély betegségem - legalább is azzá alakult az évek során - , hogy miközben zenét hallgatok, szeretek a székben pörögni. Ilyenkor magamra zárom az ajtót, a családom már meg se lepődik. Ha nem csinálhatom pár napig, elvonási tüneteim vannak. Olyan mint a dohányosoknak, amikor nem szívhatnak cigit... Ez nagyon gáz.. Van rajtam kívül ilyen ember?

Nem tudom, hogy fogok ezzel leállni, a családomon kívül senki nem tudja, még a pasim se...



2015. júl. 10. 21:58
 1/6 Duenna ***** válasza:
A forgással elkábítod magadat. Ha egyébként nincs rád rossz hatással, akkor nem kell leszokni róla.
2015. júl. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A szédülést flashnek fogod fel? XD Kipróbálom.
2015. júl. 11. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát figyelj ez nem baj :D
2015. júl. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De baj xd mert nem bírok leszokni róla,és amikor a pasimmal alszok sokat gondolok arra hogy hmm de jó lenne már....
2015. júl. 12. 15:39
 5/6 veterán vas ***** válasza:

...talán ha lecserélnéd a forgószékedet egy fixre...


Tudom, hogy ez amolyan kényszerintézkedésnek tűnik, de ha van benned az akarat a váltásra, akkor megvan kiút is. Persze biztos, hogy néhány napig hiányozni fog a pörgés és a szédülés, de talán elképzelhető, hogy a pasid tud valamilyen áthidaló megoldást az ilyen jellegű "érzések" pótlására. ;)

2015. júl. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sokan boldogok lennénk , ha csak ennyi szenvedély betegséggel küzdenénk és nem lenne más függés az életünkben. Pörögj csak ,ez legalább nem vágja haza a szervezetedet! :)
2019. febr. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!