Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Takarító vagyok! Multkor...

Takarító vagyok! Multkor amikor mentem takarítani egy olyan lakásba ahol az egyetlen WC is elromlott tehát nem lehetett használni mert be volt zárral kulccsal?

Figyelt kérdés
házigazda kérdezte hogy kerek e kávét, mondtam hogy igen kicsit kellett pisilnem mielőtt megittam.A házigazda elment vásárolni mondta hogy kb 2ora es jön. Amikor elment szépen osztogattak a kavemat es éreztem hogy WC-nem kell de nem tekintettem problémának mivel "van WC"elfelejtettem hogy nincs.15p múlva azt éreztem hogy felrobban a holyagom. Rangattam az ajtot de nem nyílt ki. mar alig bírtam mozogni. Azt hittem mar felrobban mert a gatyamat mar ki kellett gombolnom. Az hittem tényleg felrobbanok de sajnos le kellett hajolnom es akkor a holyagomat úgy osszenyomtam hogy nem bírtam vissza állni csak ülni. Mar sírtam mert nem bírtam tovább aztan kimentem a kertbe hogy elintézem ott de szembe jött velem a házigazda mert itt hagyta a telefonját. Kerdezte hogy kit csinálok de en csak dadogtam. Meg se mertem szólalni aztan visszaküldött a házba ahol elkezdek sírni es összetett lábbal álltam majd egyszer csak bepisiltem de ha nem pisilnem volna be szerintetek tényleg felrobbantak volna?
2015. júl. 11. 10:32
 1/1 anonim válasza:

Nem tudom mennyire vehető komolyan a kérdés mert elég kamu szaga van, de azért válaszolok...

Nekem műtét után volt, hogy nem tudtam pisilni (gerinc bénítás miatt) és ezért este katétert adtak. Addigra lement 2,5 liter infúzió, ami már távozni szeretett volna... Majdnem egy nap után először vizelhettem, vagyis jött magától az egész téma. A nővér azt mondta, 1200 ml jött le. Nyilván a vesemedencétől kezdve már mindenem tele volt vizelettel...


Tehát ez alapján nem, egy kis pisitől nem durran szét.

2015. júl. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!