Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan Hízhatok Egészségesen?

Hogyan Hízhatok Egészségesen?

Figyelt kérdés
Egy 13 éves lány vagyok, mégis egy 5 éves ismerősünk kövérebb nálam. 28 kg vagyok, s legalább (!!!) 5 kilót kéne híznom. Ha lehet egészségesen szeretném megtenni.

2015. júl. 12. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyél sok egészséges ételt. :D
2015. júl. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ignis Subdialis ***** válasza:
Neked is tudom javasolni, hogy az első lépés az, hogy feltérképezd, intoleráns-e valamire a szervezeted. Mert ha igen, akkor azt jobb, ha teljesen elfelejted, és szerencsés vagy, ha ezt 14 évesen teszed meg, nem 30 évesen, amikor csak egyre több vacak tüneted van és nem tudod miért. Ételintolerancia teszteket magánrendelők is végeznek, de gyógyszertárban is kapható otthoni teszt elvégzésére alkalmas csomag. Az ételintolerancia nem allergia, hanem lassan, de biztosan hat sajnos negatívan az egészségedre. Az állami egészségügyben csak specifikusan, egy-egy anyagot szoktak vizsgálni - pl. tej, glutén... miközben azért ettől jóval több hétköznapi alapanyagra lehetünk intoleránsak.
2016. okt. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!