Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » FOGYNI SZERETNÉK! Az a lényeg,...

FOGYNI SZERETNÉK! Az a lényeg, hogy a hasamon van egy kevés zsír amit leszeretnék adni. Most diétázni szeretnék és, hogy látszódjon a kockák a hasamon! Hogyan kezdjem a diétát?

Figyelt kérdés
Milyen ételeket fogyasszak? Mennyiszer étkezzek egy nap? rendszeresen járok futni , ugráló kötelezek , kondizok de a hasamról nem megy le a zsír szóval azt akarom onnan likvidálni !!
2015. júl. 12. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Olvasgass régebbi kérdéseket és megtalálod a kulcsot: diéta. :D
2015. júl. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Erősíts a tornán. Semmi más nem kell.
2015. júl. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez igen , ezek mar valaszok a javaból !! Ja még sem. !! De azert kössz
2015. júl. 12. 15:51
 4/6 anonim ***** válasza:

A futás sokat segít a felesleg leadásában, ezenkívűl èn a káposzta levesre esküszöm. Én 2hétig ezt zabáltam, mellette teljes kiőrlésű kenyeret, sok vizet, ès 6kilót adtam le, a hasam is lement rendesen. Ja, és tisztító kúrának is szuper!

Emellett, ha szereted a chilit az is csodákra képes:)

Erősítésnek, én elmentem TRX-ezni, majd Crossfitt-re és azóta már rám irigykednek az alakom miatt:)

Nekem ez a titkom!

2015. júl. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
szuper válasz köszönöm , ilyen válaszokra gondoltam :) és am a káposztát csak levesként lehet fogyasztani , hogy legyen valami hatása vagy másféle módon is ? csak velem az a baj , hogy sehol máshol nincs rajtam felesleg , csak a hasamon és onnan szeretném azt a keveset leadni !
2015. júl. 15. 14:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ez kàposzta leves-kúra, úgyhogy ezt így, leves formájában kell enni.
2015. júl. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!