Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tekintetek a marihuánár...

Hogyan tekintetek a marihuánára? Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Azaz fű, kannabisz, ki hogyan nevezi. Nem a szintetikusan előállított, porba hempergetett biofűre gondolok, vagy LSD-re, speed-re, hasonlókra. Szóval,miket hallottatok eddig róla? Következményeiről, élettani, mentális hatásairól miket tudtok? Személyesebb tapasztalatokra, élményekre, véleményekre is kíváncsi vagyok. Szívesen veszek minden véleményt :)

Előre is köszi a válaszokat!:)



2015. júl. 12. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem nagy dolog.... drognak se nevezném, csak egy egyszerű tudatmódosító..... Bőven nem üt akkorát mint a kicsit keményebb drogok....
2015. júl. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Drog. Elbutít, és nem mellesleg, ha a füstjét szívod, még a tüdődet is rongálja. Értelmes ember nem él vele.
2015. júl. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
akkor az értelmes ember az ezerszer károsabb alkoholllal se él. én azt mondom, hogy ha van egy mérték, akkor ugyan úgy lehet használni, mint az alkoholt
2015. júl. 13. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én nem szivtam soha, de nem is iszok, nem is dohányzok.



Káros mindegyik, én igy tekintek rá.

mondjuk egy kipróbálás talán még belefér.

2015. júl. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
51%
Remélem nem azért tetted fel ezt a kérdést,mert ráakarsz szokni!? Ha igen és még nem késő akkor ne tedd! Nagyon nehéz róla lejönni.(tapasztalat) És nagyon butit!!
2015. aug. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

A fűtől máshogy látod a hétköznapi dolgokat is, sokkal mélyebben átéled a pillanatot, olyanokat veszel észre a körülötted levő világból, amit addig észre sem vettél.

A benned lévő érzelmek és gondolatok is felszínre kerülnek és arra pörög rá az agyad.


Ez csak egy személyes vélemény, mindenki máshogy éli meg.

2015. aug. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szilikonos ***** válasza:
0%

csak a pénzed bánja!

de ha ingyen lenne akkor sem javasolnám senkinek sem a használatát!

2015. aug. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!