Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kerültetek már nagyon kínos...

Kerültetek már nagyon kínos helyzetbe hasmars miatt, mit csináltok ha út közben rátok jön?

Figyelt kérdés
Velem idén nyáron történt meg egy elég kellemetlen eset. Nyaralni voltunk a Balatonnál és lementünk strandolni. Hirtelen iszonyatos hasmenés tört rám ezért gyorsan vissza indultunk a szállásunkra (a strandon nem volt wc és a szállás sem volt messze) de út közben már azt éreztem, kész végem, nem bírom tovább. Be kellett bújnom egy ház előtti nagyobbacska bokorba... Nem kisit volt kellemetlen!
2010. márc. 4. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Még jó, hogy volt ott bokor...


Nekem is tavaly nyáron volt, hogy a szomszéd városban voltunk szentmisén autóval, rokonokkal, és bizony a szentmise alatt, a vége felé már erős akarattal ültem, aztán jött a ciki, szólni a rokonoknak, hogy spuri van hazafelé, semmi beszélgetés, és persze miért? na miért? Jót röhögtek, szirénáztak velem haza, hát össze nem f@stm magam, csak már annyira görcsölt a hasam az erőszakos visszatartástól, hogy alig bírtam kiszállni a kocsiból, aztán be a wc-re, és végül duplán szenvedtem meg azt, hogy vissza kellett tartanom.

2010. márc. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az biztos :D Ha nincs, akkor én ott az úton f*som össze magamat már elnézést a kifejezésért :D
2010. márc. 4. 18:58
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
Igen, ezek nagyon kellemetlenek. Velem is volt már egypár. Az egyik: házibuliban volt. Hát mit ne mondjak, kellemes volt ott mindenki előtt 10 percenként járkálni WC-re. Aztán a másik: színházban voltunk és rögtön az elkezdés után jött rám a dolog. Na ugye, ki nem mehettem, mert nem zavarhatom meg az előadást és vissza sem mehettem volna, mert csak szünetben lehetett volna. Nagy nehezen végig szenvedtem az első felvonást és sprint haza. De nem bírtam ki és muszáj volt, hogy megálljak egy nyilvános WC-nél, ráadásul a buszt is lekéstem, szóval azt hittem, ott halok meg.
2010. márc. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Kékesen túráztunk, mikor egyszer csak nagyon görcsölt a hasam. ÉREZTEM, HOGY SZARNOM KELL, ezért az egyik fa tötvébe bekuláztam. Fos volt
2010. dec. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!