Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Halvány szőke "szőröcskék"...

Halvány szőke "szőröcskék" vannak a mellkasomon, mit csináljak vele? Jóval bővebben lenn.

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. Nemrég vettem észre, hogy halvány szőke szőröcskék vannak a mellkasomon a melleim fölött. Illetve talán nem is szőr, de már nem is pihe. Túlzottan nem is feltűnő, de ha kivágott felsőben lenézek, zavar, hogy ott csillog. Ma "szórakoztam" vele, és kézzel megfogtam, hogy majd kihúzom - és a szám tátva maradt, ugyanis kijött, de hagymástól [vagy tüsző, vagy gyökér, vagy mi az a göb a szőrszálak végén], és ráadásul úgy hogy semmit nem éreztem közben!

Mi ez? Baj, hogy van? Mert mint írtam, ez már nem pihe, de szőrnek meg nagyon gyengécske még, és ugye ki is jön, ha rásegítek, de magától ottmarad. Kiszedegethetem? Visszanőne, ha a göböcske is ott van a szálak végén?


2010. márc. 4. 18:58
 1/3 anonim válasza:
Kiszedni kiszedheted de visszanő, ahogyan az orrszőr is.
2010. márc. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normalis dolog, mivel az ember testet a tenyer es talp kivetelevel szor boritja. es bizony h visszano.
2010. márc. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

És az sem számít, hogy ez eddig nem volt ott? :D

Nem tudom, mióta lehet ott, de pl. egy éve még nem volt ilyenem :)

2010. márc. 4. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!