Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kettészakad a térdem és...

Kettészakad a térdem és nagyon be van dagadva. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
kb 1 hónapja egy egy hetes osztálykiránduláson kezdett el fájni. soha nem voltam egyébként térdfájós, de valószínű hogy a sok séta miatt kezdődött. eleinte csak néha-néha fájt, most viszont kb. 1 hete mióta a kertünkben gyomlálni kell, iszonyatosan fáj. a fájdalomküszöböm egyébként igen magas, de úgy érzem ma éjjel tetőzik. be is van dagadva, a bal térdem 42 cm, a jobb pedig csak 37. mi lehet ez? a fájdalomcsillapító nem segít.. mit tegyek?

2015. júl. 14. 00:35
 1/4 anonim válasza:
Ne erőltesd tovább! Vízszintesen támaszd meg, tegyél alá párnát, vegyél le róla minden tergelést. Jegeld, kenegesd vmilyen fájdalomcsillapító krémmel. Ha nem javul menj orvoshoz!
2015. júl. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is mindig rosszul vagyok, ha otthon kell valamit dolgoznom. Inkább megyek egy sörre.

Hallotál már olyanról, hogy orvos? Próbáld ki!

2015. júl. 14. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért nem mentél orvoshoz??
2015. júl. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. a borogatás az megvolt de mivel nem nagyon vette ki, bekentem lókenőccsel és utánna betekertem két jéghideg dobozos sör közé. így tudtam végül elaludni. orvoshoz egyenlőre nem akarol menni mert dolgoznom kell és kell az alkalmassági hozzá.
2015. júl. 14. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!