Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ajanlanatok haziorvost aki...

Ajanlanatok haziorvost aki szivesen ir orvosi igazolast, Budapesten vagy akozeleben? Nem tappenzes papirrol van szo.

Figyelt kérdés
Ha kell fizetek erte. A tortenet: egy multi cegnel dolgozom kulfoldon. Hazajottunk szabadsagomat tolteni, de a fonokom szivat, hiaba vagyok szabin allandoan zaklat, egy szoval ki akar rugni, de vegkielegites nelkul. Sosem voltam lusta mindig sokaig dolgoztam ennek meg is fizetjuk az arat a csaladom megsinylette olyannyira h a nagyobbik lanyomnak viselkedesi problemai vannak es sokszor kzelhetetlen.Tehat nem arrol van szo h lusta vagyok. Egyszeruen kesz ideg vagyok es a jogaszoknal van a dolog. Holnappp megyek vervetelre de tartos betegsegi igazolas kellene (angolul medical certificate). Kint nincs tappenz, tehat nem kerul a Magyar allamba semmibe, de megakadalyozom a szemetladat h kirugjon mig szabin vagyok. Tudja h nem vagyok elerheto es meetingeket tesz be h szemelyesen jelenjek meg. Nem cask atroppenek egy fapadossal. Ausztraliarol van szo. Bocsi h zavaros de a pipatol nem latok most.
2015. júl. 14. 03:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Múltkor egy internetes kávézóban láttam, hogy valaki bevitt egy lenyúlt háziorvosos igazolást, és ott kért fénymásolást, igaz, nem nézik sokszor, hogy fénymásolt...

Amúgy meg általában magánorvosoktól tudsz ilyeneket összekaparni, mikor iskolába jártam, és volt 1 igazolatlan napom, és megakartam kérni a dokit, hogy igazoljon, egyből kiakadt, hogy mi a f..t képzelek magamról, meg ha emiatt kirúgják, akkor fizethetem a nyugdíját stbstb...

Magánfogorvosom megírta az igazolást, munkahelyemre is ő írt... A háziorvosomat 5 éve nem láttam :D

2015. júl. 14. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszi. el tudnad kuldeni a maganorvos nevet? koszi
2015. júl. 15. 05:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!