Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van valakinek tapasztalata Dr...

Van valakinek tapasztalata Dr Szilágyi Mária biorezonanciás állapot felméréséhez, amit Debrecenben végez?

Figyelt kérdés
Nyelési problémáim miatt szeretném felkeresni, de hallottam róla hogy ez az egész csak humbuk. Valakinek tapasztalat?

2015. júl. 14. 10:08
 1/2 anonim válasza:
Egyáltalán nem humbuk. Én nem nyelési, hanem más probléma miatt voltam nála (kezdetleges daganat) és teljes mértékben felszívódott a daganat, azóta tünetmentes vagyok!! Hozzáteszem, hogy kezdetleges állapotban volt a daganatom! Nyilván egy komoly daganatot ő sem tud eltűntetni, de ezekben az esetekben a fajdalmat tudja enyhíteni és időt nyerni!
2017. jan. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Én más problémával fordultam hozzá és rajtam is segített! Vsak ajánlani tudom!
2018. ápr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!