Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Spinalioma tapasztalatok?

Spinalioma tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Volt nektek ilyen? hogyan alakult ki?
2015. júl. 14. 13:18
 1/2 Barami válasza:

Nekem most lett, holnap szedi le a sebész. Az okáról nem esett szó, a bőrgyógyásznál sem. A netről, orvosi forrásokból informálódtam, miszerint leginkább bőrtípus és genetikai hajlam kérdése. Legalábbis én sose szoláriumoztam, napozni is csak módjával, ill. magas faktorú krémet használok nyáron, meg kalapot viselek, ha kimegyek napfényre, másképp leégnék. Így is az orromon alakult ki a spinalioma. Nálunk a családban sajnos sok a daganatos előfordulás. Anyai ágon eleve olyan bőrt örököltem, hogy többféle apró elváltozás van rajta, az apai nagyanyámnál pedig bőrrákot állapítottak meg idős korában.


Ha neked spinaliómád volt, és olvasod ezt, ill. szívesen válaszolsz: hogy alakult a diagnózis és/vagy műtét után a betegség?

2020. nov. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kedves válaszoló! Megkérdezhetem esetleg, hogy spinalioma esetén az eltávolításán kívül kellett valami beavatkozáson részt venned illetve bármilyen vizsgálatra elmenned annak érdekében, hogy kizárható legyen az áttét?
febr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!