Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bedugult a fülem és borzalmasa...

Bedugult a fülem és borzalmasan sípol?

Figyelt kérdés
2-3 havonta járok fülészetre mosatni. Most viszont fáj is a fülem, kiderült, hogy be van gyulladva is kicsit és dugulva is és a gyulladás miatt nem moshatják, csak szívhatják. Az nagyon fájt, de egy kicsit, talán jobb lett. Ez volt hétfőn. Kaptam ott egy fülcseppet, este csepegtettem is bele, de attól megint elment minden, nem hallok semmit és már ha piszkálom a kezemmel se tudom megcsinálni, hogy halljak. Viszont már csak kicsit fáj a fülem, de azt a sípolást és, hogy nem hallok senkit nem bírom elviselni. Ha holnap elmegyek és megkérem, hogy mossák ki akkor megcsinálják? Már nem nagyon fàj csak kicsit.
2015. júl. 14. 19:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj el és majd az orvos eldönti, hogy mit kell vele csinálni, te ne erőltesd a fülmosást.
2015. júl. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!