Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 22 évesen 168 cm 50 kg /...

22 évesen 168 cm 50 kg / Férfi szerintetek nagyon sovány?

Figyelt kérdés
Az egyik barátom ilyen paraméterekkel rendelkezik és bármit csinál nem tud egyszerűen ennél több lenni súlyban.Mit ajánlotok neki?

2015. júl. 15. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 190/80 kg vagyok, sokat eszem és ha ennél többet ennék se sikerülne 1 kilót se magamra szednem. Az apám is vékony, nagyapám is az volt, ez ellen nem lehet küzdeni. Ha többet eszem akkor az anyagcserém egyszerűen felgyorsul, megszabadul minden kilótól. Persze a nők többsége ölne az ilyen genetikáért, én meg már megszoktam. :)

Még tömegnövelőztem is amitől felment vagy 4 kiló, aztán abbahagytam és azonnal visszament a súlyom egy hét alatt. Azt olvastam hogy ha nagyobb az igénybevétel akkor a test több súlyt is szed fel, de hiába jártam kondizni hónapokig, csak erősebb lettem de nagyobb nem.

2015. júl. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Igen, nagyon.

Sőt, ez már annyira kevéske súly, hogy valószínűleg az izomzata is elég ... kevés.

Ez nem csak esztétikailag baj, az ízületei is fájni fognak, ha nincs elég izom, ami segítse a mozgást. És elég sz* dolog mikor mész az utcán és azt érzed hogy nagyon gyorsan le kell ülnöd, mert iszonyatosan fáj a térded. (tapasztalat)


Vannak emberek, akik nehezen izmosodnak, pl. tesóm (lány) is hasonló. Neki 1,5 év kondizás után sikerült elérnie, hogy átlagos izomzata legyen. Részemről emelem kalapom a kitartásáért. De azóta neki is jobban megy az izmosodás, már azóta kifejezetten jó alakja van.

Ő még nem elégedett, de a kezdeti ceruza alakjához képest most formás és nőies. Valószínűleg ez fiúban is működik.


Barátodnak lehet érdemes lenne felkeresni egy orvost, aki legalább meg tudná mondani, hogy jó-e a barátod étkezési szokása / minden szükséges tápanyagot megkap-e a szervezete, másrészt egy (személyi) edzőt, aki segítene megmondani, mit érdemes csinálnia meg mit sem.


Ha ezt a kettőt megbeszélte, utána még mindig el tudja dönteni, hogy akar-e valamit kezdeni a súlyával vagy sem.

2015. júl. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

#2-es vagyok, csak kimaradt:


Fiúban azt szoktam látni a 170 cm, 70 kg az kb. vékony de normális szokott lenni. Bár csak két ismerősöm van, akiről tudom, hogy ekörüliek.


Én 170 cm küröi vagyok, de lány. Egyszer egy fél éves fogyókúra után elértem a rekord minimum súlyomat, ami 53 kiló volt, és nem tetszett. Túl sovány, túl alaktalan, túl gyenge. Ezzel több ismerősömmel egyetértettünk, és a mostani súlyom, erőnlétem sokkal normálisabb.


Tapasztalatom alapján a hozzám hasonló testalkatú, magasságú fiúk kb. 10-15 kilóval nehezebbek szoktak lenni, és ők is a vékony kategória. Ebből is gondolom, hogy barátodon elég vészes lehet az az 50 kg.


Remélem meggyőztelek :D

2015. júl. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát én rohadtul nem értek egyet a 94 százalékos csajjal. Nála úgy tűnik a kigyúrt állat kategória is vékonyat jelent.
2015. júl. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!