Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Térderősítő, Porcerősítő,...

Térderősítő, Porcerősítő, milyen fajtát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb megoldás,térdszorító vagy porcerősítő?

Futás(40perc) közben az utóbbi időkben megfájdul a térgyem, a bokám is gyenge de arra van sportzoknim ami kiválóan megfelel és nem fáj tőle a bokám meg a lábam.Régebben súlyproblémáim voltak ugyhogy ez terhelte meg.


Vagy tudnátok olyan táplálkozási tanácsot adni ami segítene?



2012. aug. 8. 21:10
 1/5 anonim válasza:
térdszorító is, de szójalecitin granulátum, vagy bogyó, nekem bejött!
2012. aug. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
amugy 22 éves vagyok azt elfelejtettem írni
2012. aug. 8. 21:28
 3/5 anonim ***** válasza:

a térdszorító lényege, hogy nem engedi csavarodni az izületet, ez mindenképpen jó ha gyengék a szalagok, vagy probléma van velük. a porc, hogy kevésbé kopjon, jó legyen a kapcsolódási felület, ahhoz jó a fentebb említett szerek és általában a porcerősítők.

túlsúlynál, lehet, mindkét probléma fennálhatott, futásnál mindenképpen jó egy térdszorító; a bogyókból pedig csinálhatsz egy-két kúrát évente.

2012. aug. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a deca-tlon üzletben jó térdszorítókat láttam.
2012. aug. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket,maradok a térdszorítónál,majd még ráérek öreg koromban szedni a gyógyszereket kiegészítőket.Ha meg lefogyok vissza az ideális testsúlyra nem is lesz szükségem ilyenekre,csak most jojó effektus zajlódott le,mert már voltam 15-20 kg-mal kevesebb is és akkor nem voltak ilyen problémáim :)


Köszönöm a válaszokat :)

2012. aug. 9. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!