Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kemoterápia hatásai?

Kemoterápia hatásai?

Figyelt kérdés
Édesapámat 3 éve műtötték vastagbél rákkal. Úgy tűnt minden rendbe jött. Tavaly megint találtak neki májnál, amit nagyon erős kemoterápiával kezeltek.1hónapja pedig agy rákkal műtötték. Most megint kemoterápiára szeretnék küldeni, de nem szeretné elvállalni. Azt mondja, tavaly óta mai napig érzi a mellékhatásait. Gyakori vizelési inger, fájdalmas vizelet ürítés, keserű szájíz. Utóbbi műtétje óta állandó székrekedés is kialakult illetve nagyon legyengült. Mivel a kemoterápiát nem vállalta, tablettás kezelést fog kapni. Viszont az orvos nem segít, hogyan lehetne a megmaradt mellékhatásokat kezelni . (Mondván, hogy ezek a mellékhatások, el kell fogadni ) Van valaki, aki hasonló helyzetben talált megoldásokat?
2015. júl. 17. 09:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Az immunrendszerét próbáljátok tartani (bár én úgy tudom a tablettás kemoterápia ugyanolyan szar és veszélyes, mindegy, hogy infúzióban, vagy tablettában kapja).

Adjatok neki normaflore-t minden nap, valószínű a bélbolyhai is katasztrófális állapotban vannak, ha egyáltalán vannak. Ha tud inni, igyon cickafark, csalán és körömvirág 1-1-1 arányú keveréket (akár napi 1 litert).

Esetleg próbáljatok meg adni neki 3 héten át ezüstkolloidot (25 ppm-est, ez erősebb).


És minél több friss gyümilevet (gyümölcscentrifugát kéne beszereznetek) pl. 1 alma, 3 répa, fél cékla, fél zeller.

Én anyunak minden nap 2x ezt adok.


Gyógyulást apukádnak!

2015. júl. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!