Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyógyszercsere? Minek?

Gyógyszercsere? Minek?

Figyelt kérdés

2009 óta szedek Concor 5mg -ot napi 1x felet. Ma voltam másik kardiológián, másik orvosnál (mert közelebb van) és le akarja váltatni napi 2x1 Metoprolol Z Hexal-ra, annak ellenére hogy a Concor mellett nagyon ritkán vannak csak enyhe panaszaim.


Kérdeztem mitől jobb ez nem válaszolt rá, csak annyit mondott hogy olcsóbb meg hatékonyabb, de gyanítom hogy ez csak ilyen gyógyszerbiznisz.


Mit csináljak? Nem sok kedvem van tesztelgetni meg állítgatni az adagot új gyógyszerrel, amikor a régi is teljesen jó.



2015. júl. 17. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondd meg, hogy ragaszkodsz hozzá és kész.
2015. júl. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kizárt, hogy elö van nekik írva, hogy ezentúl csak azt írhatják fel receptre
2015. júl. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondjad, hogy nem akarsz váltani. Nekem az inzulinomat akarják mindig leváltani, mert hogy vannak jobbak. Nah persze, van másik gyógyszercég.
2015. júl. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!