Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet velem?

Mi lehet velem?

Figyelt kérdés

Itthon sokszor vagyok kedvetlen és agresszív. Nagyon sokat veszekszek a nővéremmel és kevesebbet is vagyok vele. Helyette szívesebben nézem egyedül a tv-t vagy nyomkodom a telefonom és zenét hallgatok. Néha a barátaim mellett sem érzem igazán jól magam, de nem szeretem nekik mutatni. Van egy barátom(haver) aki messze lakik tőlem és még nem találkoztunk. Viszont én ennek ellenére is nagyon megkedveltem és beleszerettem. De ő nem viszonozta az érzéseimet. Azóta rosszabbodott a helyzet amióta elkezdtem vele beszélni. Előtte is agresszívebb voltam, és hajlamos arra, hogy gyorsan felidegesítsem magam, de egyre rosszabb lesz. Néha azon gondolkozom mit tenne ha meghalnék, vagy hogyan tudná meg és mit váltana ki belőle, vagy bárki más hogyan reagálna rá. Vagy ha ő halna meg én mit tennék. Van köztünk 5 év korkülönbség, 200 km és egyre jobban beleőrülök abba, hogy nem találkoztunk még mindig. Ijesztőnek tartom, hogy milyen negatív,agresszív tudok néha lenni és mennyire elzárkozom valamikor. Hiába vagyok a barátaimmal vagy akárki mással, mindig van bennem egy kis szomorúság és fájdalom, hogy a srác miért nincs mellettem, hogy miért nem élhettük ezt át együtt. Bármit csinálok arra gondolok, hogy miért nem lehet itt. Úgy érzem az ő jelenlétének a hiánya váltja ki belőlem ezeket a dolgokat és nem tudom, hogy depresszió kezdete-e vagy sem. A szüleimhez nem merek fordulni, azonnal megölnének hogy Facebookon ismertem meg, mennyivel idősebb és hogy fiú. Segítség kellene, csak nem tudom kitől.

15/L



2015. júl. 19. 18:26
 1/1 anonim válasza:

Szerintem forduly a szüleidhez hiszen ök mindig segitenek és mondel nekik az igazat csak akkor tudnak 100% - kosan segiteni

Hiddel miután elmondtad nekik jobban fogod érezni magad

Bátorság

2015. júl. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!