Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet lefog esni a körmöm?

Lehet lefog esni a körmöm?

Figyelt kérdés
Még november környékén csúnyán odazártam az ujjam a kocsiajtóval, rögtön egy csinos véraláfutás lett a tövébe. Mostanra nőtt annyit hogy a folt a körmöm végénél van. Az eleje kezd felválni, ha kicsit megemelem, belehet látni alá, de nagyon picikét még csak. Most mi lesz vele? Ahol van a folt ott felválik, de a többi egészséges résszel mi lesz, ott nem fog? Ilyenkor mi a teendő, mondjuk orvoshoz kell menni, ő leszedi a körmöt, vagy lejön magától is? Félek, hogy csak a véraláfutásos rész fog felválni, és ott fog fityegni a fél körmöm... belegondolni is rossz.
2010. márc. 5. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb leesik, és valóban addig lesz ilyen állapot, hogy "fityegni fog", de az csak pár nap. Ki lehet bírni, nem kell orvoshoz menni. Aztán szép lassan visszanő.
2010. márc. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyenem, nem mentem orvoshoz, az egész leesett, utána visszanőtt, nem lett semmi baja. A vége felé (leesés előtt) már idegesítő volt, hogy mindenbe beleakadt, néhány részt le is vágtam belőle (az elhalt feléből).
2010. márc. 6. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!