Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a jó bánatot csináljak,...

Mi a jó bánatot csináljak, hogy végre el tudjak aludni ebben a 28 fokban?

Figyelt kérdés
Oké, kint már 25 fok van, de hiába nyitom ki az ablakot, azon cska a szúnyogok és a hittérítők jönnek be, a hűvösebb levegő alig. Ebben a 28-29 fokban, ami itt bent van, meg egyszerűen csak szenvedek.
2015. júl. 23. 01:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Nálam 30 van.


Jó cakkát!

2015. júl. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem irigyellek :/

Összesen 1 órát tudtam így aludni, reggel meg munka.

Jóéjt :)

2015. júl. 23. 01:24
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tarts ki, már csak 2-3 nap lesz ilyen. Mindenki szenved... Tudom hogy uncsi, de a vizes törülközőt próbáld ki 😊
2015. júl. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
10 perces hideg zuhany
2015. júl. 23. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Vizes törölköző lesz, meg megiszok egy pohár Coldrexet, hátha elalszok tőle. :)

A hideg zuhanyt nem merem, 2 hete, amikor volt legutóbb hasonló kánikula, attól fáztam meg elég durván. :D Azóta túl óvatos vagyok. :)

2015. júl. 23. 01:49
 6/10 anonim válasza:

Nálam is 30 fok megvan bőven éjszakánként ha meleg van, emeleti szoba... :D

Nekem annyira elegem lett belőle hogy éjszaka vagy hatszor felkelek csak amiatt mert annyira melegem van hogy asziszem' meghalok, hogy minden ilyen alkalomkor magamra borítottam a vizespalackomból az össz vizet... :D

Reggelre se az ágy, se én nem szoktunk vizesek maradni.

2015. júl. 23. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
XXI.szazadban elunk es mar jopartizeve feltalaltak a legkondicionalast. Nyaron meleg van. Tavaly is az volt es jovore is az lesz. Aki nem szereti, vagy nem birja a meleget, az gondoskodjon a levego huteserol ... erdemes sporolni egy legkondira (minden nyaron meleg lesz) ... es akkor nincs tobb ejszakai szenvedes, vege a kanikulanak.
2015. júl. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Panel, nálunk csak erkélyes lakáson engedélyezik a klímát, amúgy a hálózat sem bírja el, ezt mondta a villanyszerelő, itt 31 fok van most a szobákban, reggel kint is 27 fok volt, XXI. század ide vgy oda.
2015. júl. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mivel kulon biztositekrol mukodik, ezert a halozatnak semmi koze hozza ... a legkondi tapellatasat kulon ki kell epiteni a biztositek tablatol. Masfelol a legkondicionalo felszerelese nem engedelykoteles, tehat ez a csak erkelyes szoveg nem igen allja meg a helyet. (nem egy ismerosomnek van nem erkelyes panelban legkondija)
2015. júl. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor engem a villanyszerelő átrázott?
2015. júl. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!