Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kinyomtam az egyik pattanásoma...

Kinyomtam az egyik pattanásomat, aminek következtében olyan, mintha oda tolult volna azosösszes vér. Nagyon fáj, mit tegyek?

Figyelt kérdés
1-2 napja kijött a szám sarkában egy nagyon csúnya pattanás. Estére bekentem az aloe vera levágott leveléből származó folyadékkal, ami reggelre szépen kiszárította. Egész nap kenegettem vele, végül egészen összement, és úgy gondoltam, kinyomhatom. Miután ezt megtettem, pólusösszehúzó tonikot öntöttem egy vattakorongra, és azt szorítottam a pattanáshould nagyjából 15 percig. Közben nagyon fájt, csípett, égetett, de többször is előfordult már, azt hittem, a tonik jótékony hatása. Azonban amikor elvettem a vattakorongot, észrevettem, hogy egy kisebb fajta seb alakult ki, ami olyan, mintha véraláfutásos lenne. Kentem rá aloe verát, de még mindig csíp, éget. Hülyeséget csináltam azzal, hogy kinyomtam, esetleg a módszer? És mitől lett ilyen, mennyi idő múltán múlik el? Nagyon fontos lenne, a válaszokat előre is köszönöm!

2015. júl. 23. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy véraláfutásos lett a nyomástól, nekem is ilyen a bőröm a szám környékén, az államon, vigyázni kell vele. A fekete nadálytő krém segített már sokszor, hamarabb elmúlt a véraláfutás.
2015. júl. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az erős nyomástol van, semmi baja nem lesz, pár nap alatt felszivodik. viszont ne kenegesd semmivel, többet árt mint használ
2015. júl. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen lett egyszer a nyomkodástól, én jóddal kenegettem pár nap alatt rendbejött.
2015. júl. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!