Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elsősorban kristályfüggő...

Moncsy0506 kérdése:

Elsősorban kristályfüggő nőket kérdeznék, illetve még azokat anőket, akik van ebben tapasztalatuk! Összefügghet a kettő? Kristálydrogtől függő nő - rendszertelen menstruáció? Legfőképpen. (többbi lent)

Figyelt kérdés
másfél éve fogyasztok speedet és kristályt intravénásan, szinte mindennap.kb fél évvel ezelőtt azonban terhes lettem, amit szégyellem ugyan, de igy van, addig húztam halasztottam, hogy öt hónapos voltam már majdnem, amikor mesterségesen elvetéltem. ez május 10. nap volt, azóta szinte mindennapos a vérzésem. nem akar szűnni. Ha meg is áll, vagy csökken a vérzés, akkor is csak max 2-3 nap. Válaszadók közt, abortuszellenesek, nagyokosok, szemrehányást tevők, és drogellenesek kiméljenek! köszönöm

2015. júl. 23. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Összefügghet. Az orvosod nem mondta?
2015. júl. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Sajnos nem tudok segíteni ebben.

Próbáltál már nőgyógyásszal konzultálni ezügyben?

Szerintem a vetéléssel függ össze a dolog és nem a drogokkal

2015. júl. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász a biztos, menj el és nézesd meg magad. Vérzés sok mindenre utalhat.
2015. júl. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy egészségügyi küret rád férne, mert az állandó vérzés nagyon nem jó. Utána elvileg beállhat a menzeszed, de ez természetesen függ a testsúlyodtól valamint az általános állapotodtól. Ha tuti védekezést akarsz, tetess föl spirált, akkor nem kell aggódni a nemkivánt terhességtől évekig.
2015. júl. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Spirál nem ajánlatos, csak akkor ha már szültél!
2015. júl. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. 18-38 éves koromig spirálom volt. Sosem okozott gondot.39 évesen gyereket akartunk, levetettem és azonnal terhes lettem gond nélkül. Szóval a spirál nagyon is jó.
2015. júl. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy nőgyógyászati vizsgálat rámférne.... Augusztus 11-re van időpontom rákszűrésre, és Hpv-szűrésre. (akkora adtak) Igazából az abortusz után hat héttel voltam kontroll vizsgálaton, és akkor semmiféle kórós elváltozást, ill. rendellenességet nem találtak. Egyébként, gondoltam már én spirálra többször is, de mire oda került volna a sor, hogy feltetessem, addigra ált. véget ért a kapcsolatom.... Jelenleg szexuálisi életet nem élek, mert nincs kivel, ésnem is nagyon tudnék, ugyebára vérzés miatt, mellesleg, mostanság k*rvára nem is igénylem.5-ös, válaszadó, igen, valóban nem ajánlatos, aki még nem szült! kétszer szültem egyet hüvelyi úton, egyet császárral. Egyik se jobb a másiknál, mivel összehasonlithatatlan, de egy biztos, mindkét szülésemmel megszivtam de rendesen.... Nem úsztam meg egyiket sem hosszas kinlódás nélkül, és persze, valami nőgyógyászati probléma mindkét esetben volt.... de nem ragozom tovább! köszönöm a válaszokat!!!!
2015. júl. 27. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!