Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehetett ez? (rángatózás...

Hajjajj kérdése:

Mitől lehetett ez? (rángatózás, eszméletvesztés)

Figyelt kérdés
Szóval úgy volt hogy reggel 11-kor kelltem mert éjfélkor feküdtem le (de amugy is éjfélkor szoktam lefeküdni) csak akkor este fájt a fejem mert gondolom azelötti este nem aludtam sokat mert itt aludt a haverom. És akkor jött keresztanyum amikor felkelltem, megölelt és aztán már én csak annyira emlékeztem hogy ölelgetem és aztán már a földön is vagyok. Ő azt hitte hogy csak viccelek vagy valami. És azt mondta hogy elkezdtem rángatózni és leültem a földre vagyis azt nemtudni hogy leültem vagy leestem a földre. Meg nagyon fájt a fejem és tényleg nem emlékeztem semmire csak hogy már a földön vagyok és fáj a fejem. 16/F

2015. júl. 26. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Ki kell zárni az epilepszia gyanúját.
2015. júl. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sipirc orvoshoz, valami van a fejeddel. Epilepszia talan mar kiderult volna idaig ... egy baratom hasonlo dolgokat szokott muvelni neha, neki valami er van elsz4rodva a fejeben.
2015. júl. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Menjetek be ügyeletre, vagy hívjatok mentőt, ezzel nem lehet viccelni. Jó lenne, ha keresztanyád veled menne, hogy el tudja mondani, pontosan hogyan zajlott a dolog. Lehet mögötte epilepszia, de anyagcserezavar, szélütés, vagy agyi térfoglaló folyamat is, az okok egy része rendezhető a kórházban, de a késlekedés súlyos következményekkel járhat.
2015. júl. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönom a válaszokat!
2015. júl. 26. 13:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Epilepsziás tünetek ezek.
2015. júl. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de az epilepszia nem ilyen vilogo fenyektol vagy nem is tudom miktol van?
2015. júl. 27. 00:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Ennyire kimerültél volna hogy elvesztetted az eszméleted? Ha így van akkor ez nem játék öcsi! Szokjál le sürgősen az éjszakázásról egy darabig. Kávé, energiaital, hókuszpókusz csak reggel egy nagyon kevés és kerüld egy ideig az FPS belső nézetes lövöldözős játékokat mert hazavágod a vegetatív idegrendszered és 30 évesen a bránered se áll majd rendesen! Ez nem vicc! Lazítsál!
2015. júl. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
....valamint ha nyugtalanít illetve nem szűnik a háziorvos küldjön el neurológushoz onnan pedig csináltass egy koponya MRI-t a biztonság kedvéért.
2015. júl. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!