Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fertőződéskor a piros víz...

Fertőződéskor a piros víz megállhat?

Figyelt kérdés
Tegnap megszúrtam az ujjam, aztán erről teljesen elfeledkezve belementem a koszos tóvízbe. Mára körülbelül az ujjam tövéig szaladó hajszálér vastagságú piros csíkot látok. Onnan viszont nem mozdul tovább. Megállhat-e az a bizonyos piros csík, vagy ez akkor nem az? Anyu szerint nem is biztos, hogy az, meg még ha az is lenne, továbbfutna, én ebben nem vagyok olyan biztos, inkább megkérdezem. Köszönöm szépen előre is!
2015. júl. 26. 19:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Piros csík... :DD
2015. júl. 26. 19:28
 2/5 anonim ***** válasza:
Orvos majd megállapítja, hogy kell-e tetanusz injekció.
2015. júl. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha vérmérgezést kapsz az nem áll meg.
2015. júl. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor reggel elmegyek. Bár azt sem tudom, hová kéne ezzel menni. Azt tudom, hogy a vérmérgezés nem áll meg, de azt, hogy a csíkkal mi a helyzet, fogalmam sincs. Olyat is hallottam, hogy nem minden esetben jelenik meg, ez csak egy esetleges figyelmeztető jel, nem pedig kötelező, állandó velejárója. Passz, nem igazán értek hozzá, sosem volt még ilyen a családban.
2015. júl. 26. 19:52
 5/5 anonim ***** válasza:
A háziorvos megmondja, mi a teendő. Ha van.
2015. júl. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!