Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen módszer van a nagy...

Milyen módszer van a nagy piros hegek eltévolításához? (pattanás utáni hegek)

Figyelt kérdés
Nagyon sok fajta módszert próbáltam sokáig de nemhat semmi.Bőrgyógyász is ajánlott krémeket de semmi. 15 éves vagyok fiú, az életem utolsó 2-3 évét (úgymondva "élet nélkül") töltöttem,mert csakis itthon voltam és gépeztem. mostanában mentem le a levegőre naponta. Az arcom televan (szószerint) piros némelyik már barna nagy hegekkel mind2 oldalt és elég nagy bemélyedések is vannak! De amit furcsálok hogy nincsen a homlokomon de ez csak +.

2015. júl. 14. 00:09
 1/3 anonim válasza:
Magas aloe vera tartalmú krém, spré vagy maga a növény. Nekem ez vált be.
2015. júl. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hegekre jó a contractubex krém.

Olvass utána. (Nekem a császár után javasolták a hegre.)

2015. júl. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
15 vagy lehet, hogy a fiúk nem használnak vagy nehezebb elfogadni nekik, hogy kéne... de még 12 évsesen kellett volna kezdeni tisztítani az arcod arc tonikkal vagy micellás arctisztítóval + (nekem ez vált be) patikában kapható spiritus salicilatus(szalicilsa :s) de leszárítja a pattanásokat. A hegeket pedig ha nagyon sok és nem műlík sajnos lézeres többszöri kezeléssel lehet meg közben szurkodnak is, de nem nagyon tudom, nem biztos, hogy van ilyen kezelés itt nálunk de keress rá hátha van.
2015. júl. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!