Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem ojan rég két honapja...

Nem ojan rég két honapja beleütem a tenyerem egy grafit cserzzába. Nem ihiszem hogy maradt volna benne valami, de a bőrömet beszinezte. Lehet ettől valami bajom?

Figyelt kérdés
2015. júl. 27. 08:22
 1/7 anonim válasza:
18%

Aha! Brit tudósok kiderítették, hogy a bőr alá bekerülő grafit részecskék felszívódnak a szervezetben és blokkolják az agy írásképességért felelős részét. Első stádiumban a beteg összekeveri a betűket, illetve nagy mértékben romlim a helyesírása. Sajnos te már ebben a stádiumban vagy.

Sajnálom...

2015. júl. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
37%
Gondolom azóta már nem szürke ott a bőröd. Fáj?? Amúgy miért lenne tőle bajod?
2015. júl. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
39%
1 válaszoló az tuti igazad van!!
2015. júl. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Van egy kis halványszürke pöty de nem fáj és ténleg lehet bajom?

Első komenteleőnem keverem a betüket és lehet még valami bajom vérmérgezés?

2015. júl. 27. 09:57
 5/7 A kérdező kommentje:
Eza betegség gyogyitható első komentelő
2015. júl. 27. 14:33
 6/7 anonim válasza:

Hát csak nagyon nagy műtézek segítségével. Az eggyik segítségével az agyban elhalt részeket elkell távolítani és helyettesíteni, majd a vért kell kitisztítani és eltávolítani a sepből a marafmdványokat.

Ez olyan pármilliós lessz.

2015. júl. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz... Én is állítottam bele az osztálytársam kezébe grafit ceruza hegyet (a hyegy egy része benne maradt a gyerekben) így 2-3 év után még él MÉG!
2015. aug. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!