Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi baja lehet a bal térdemnek?...

Mi baja lehet a bal térdemnek? (Lent)

Figyelt kérdés
Mostanában sokat bicikliztem és azt vettem észre, hogy a bal térdem rettenetesen fáj terheléstől, olyanra kell gondolni, mint pl le gugolás, leülés, felállás. Bár van, amikor csak behajlítom és iszonyatosan el kezd fájni. + olyan érzés is van, mintha nyomná kifelé valami a térdkalácsomat a helyéről. Mi lehet ez? o.O

2015. júl. 27. 18:08
 1/3 A kérdező kommentje:
17/F ez le maradt, sry
2015. júl. 27. 18:12
 2/3 lilithmoon válasza:
nekem hasonlo problémáim vannak és nekem a porcommal an probléma ,porcpuhulásom vagyis porckopásom van
2015. júl. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem is volt ehhez hasonló problémám. Állítólag nekem azért fájt, mert elvan deformálódva az egész lábam...

Mindenesetre ne erőltesd meg túlságosan, és próbáld borogatni, jegeld valamint kend be valamilyen kenőccsel.

Ha nem múlik, akkor menj el orvoshoz.

2015. júl. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!